سئو سایت

سئو چیست؟

برای اینکه درک دقیق‌تری از مفهوم سئو داشته باشید، ویدئوی کوتاه زیر را مشاهده کنید

سئو یک کار تیمی است

سفارش پروژه سئو

هرم سئو

هرم سئو

چرا سئو؟

بدست آوردن جایگاه خوب در لیست نتایج جستجو

با تغییراتی که هر روز در دنیای ‌اینترنت رخ می‌دهد، تاکنون هیچ راه تضمین‌شده‌ای برای کسب جایگاه اول گوگل پیدا نشده است. با ‌این وجود، با هدف قراردادن کلمات کلیدی و مخاطبان هدف، می‌توانید شانس خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید و رتبه خود را در لیست نتایج جستجو ارتقاء دهید.

سرمایه‌گذاری بدون ریسک

سرمایه‌گذاری شما زمانی سودمند است که محصولات و خدمات خود را به مخاطبان هدف خود بشناسانید و در بازار مناسب آن‌ها را به فروش برسانید. در دنیای آنلاین، هرکسی می‌تواند مشتری شما باشد چرا که امروزه همه دسترسی آسان به کامپیوتر و تلفن همراه دارند و بسیاری از مردم خریدهای خود را بصورت اینترنتی انجام می‌دهند. پس شما با انجام سئو نسبت به رقیبانتان بیشتر در معرض دید مخاطبان قرار می‌گیرید و طبیعتا فروش شما نیز بیشتر خواهد شد.

امکان سنجش نتایج در لحظه

یکی از بزرگترین مزایای سئو در مقایسه با سایر روش‌های مارکتینگ، ارائه‌ی آمار عددی دقیق است. آیا شما می‌توانید تشخیص دهید که دقیقا چه تعداد مشتری در چه روز و چه ساعتی و از طریق کدام ‌یک از بیلبوردهای تبلیغاتی شما در کدام خیابان و‌ یا بزرگراه جذب کسب‌وکار شما شده‌اند؟ انجام سئو و بهینه‌سازی سایت، بسته به اهداف و برنامه‌هایی که برای بیزینس خود در نظر دارید، به معنی کنار گذاشتن آزمون و خطا در کسب‌وکارتان است که در طولانی مدت تبدیل به یک سرمایه‌گذاری شکست‌ناپذیر می‌شود و بالاترین سوددهی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

مقرون به صرفه

سئو ‌یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌ها برای تبلیغ کسب‌وکار شماست. شما با سئو، کاربرانی که در دنیای ‌اینترنت مشخصاً به دنبال محصولات و خدمات شما هستند را مورد هدف قرار داده و در بازار آنلاین تاثیرگذار خواهید بود. درصورتی که برای دستیابی و تحت‌تاثیر قرار دادن جمعیت مشابه در بازار سنتی نیاز به هزینه هنگفتی خواهید داشت.

ابزاری قدرتمند در دنیای آنلاین

وبسایت‌هایی که در زمینه‌ی سئو سرمایه‌گذاری کرده‌اند، بیش از 50٪ از کل بازدید در فضای ‌اینترنت را به خود اختصاص داده‌اند. اگر وبسایت شما بتواند در صفحه‌ی اول فهرست نتایج جستجو قرار گیرد، بیش از 90٪ ترافیک و بازدید مخاطبان و مشتریان را در اختیار خواهد داشت.

آگاهی از اهداف و کلمات کلیدی مناسب کسب‌وکارها

یکی از امکانات سئو برای کسب‌وکارهای نوپا، هدف قراردادن کلمات کلیدی مناسب و تاثیرگذار و همچنین انتخاب صحیح آن‌ها است. شما با انجام سئو می‌توانید با تجزیه و تحلیل نیازهای مشتریان، کلمات کلیدی مرتبط را پیدا کنید و در لیست نتایج جستجوی مشتریانتان نمایان شوید.

ایجاد یک وبسایت کاربرپسند

داشتن یک وبسایت که کاربران شما بتوانند براحتی در آن بگردند و تمام اطلاعاتی را که لازم دارند به آسانی بدست آورند مزیتی است که سئو برای سایت شما به ارمغان می‌آورد. هرچه درگیری و مشغولیت کاربران در سایت شما بیشتر باشد، گوگل امتیاز بیشتری به سایت شما می‌دهد در نتیجه رتبه شما در نتایج جستجو بهتر می‌شود.

هدفمندی

با تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی، شما می‌توانید بهترین و پربازدیدترین کلمات و همچنین میزان رقابت و اهمیت آن‌ها را در موتورهای جستجو به دست آورید. با بررسی ‌این کلمات، به اهداف کاربران از جستجوهایشان پی می‌برید که این مسئله باعث می‌شود تا در جهت برآورده کردن نیاز آن‌ها گام بردارید و کسب‌وکارتان را هدفمندتر پیش ببرید.

تبلیغات 24 ساعته

همانطور که پیش‌تر گفتیم، سئو ‌یکی از بهترین شیوه‌ها برای تبلیغات شماست. در این روش حضور مداوم شما لازم نیست و با بهینه‌سازی وبسایت خود به صورت شبانه‌روزی مورد بازدید کاربران قرار می‌گیرید و جایگاه وبسایت شما ارتقاء می‌یابد.

اعتبار بخشیدن به کسب و کار شما

65 درصد مردم، جستجوی آنلاین را به عنوان مناسب‌ترین منبع اطلاعاتی برای ‌یافتن اطلاعات درباره موضوعات مختلف می‌دانند. حال تصور کنید هربار که کاربری کلمه کلیدی مربوط به بیزینس شما را سرچ می‌کند، سایت شما در میان نتایج جستجو و پاسخگوی نیاز آن‌ها باشد. این موضوع باعث جلب اعتماد کاربران می‌شود.

افزایش میزان فروش حضوری

تاثیر بی‌نظیر موتورهای جستجوگر بر رشد کسب‌وکارها می‌تواند فراتر از دنیای دیجیتال هم باشد. هدف برخی از کاربران در جستجوهای ‌اینترنتی،‌ یافتن اطلاعات مناسب درباره خدمات یا محصول مدنظرشان است تا بتوانند در خریدهای حضوری خود از آن اطلاعات استفاده کنند و خرید بهتری در دنیای فیزیکی انجام دهند.

بسته های سئو

بسته های سئوپیشنهاد 1پیشنهاد 2پیشنهاد 3پیشنهاد 4
راه‌اندازی Google Analytics
راه‌اندازی Google Search Console
راه‌اندازی Google Maps
اصلاح URLها
تحلیل وضعیت رقبا
تحلیل و انتخاب کلیدواژه‌ها
بهینه‌سازی تگ‌ها (توضیحات متا، هدینگ‌ها و ...)
حذف/جای‌گذاری لینک‌های از کارافتاده
بهینه‌سازی Crawl budget
تنظیم فایل robot.txt
بهینه‌سازی نقشه سایت
بهینه‌سازی تصاویر
پروفایل‌سازی3446
پست مهمان1 مقاله (700 کلمه)2 مقاله (1400 کلمه)3 مقاله (2100 کلمه)4 مقاله (2800 کلمه)
اینفوگرافی0012
حذف بک‌لینک‌های مضر
لینک‌سازی کلاه سفید24610
مقالات وبلاگ1 مقاله (700 کلمه)2 مقاله (1400 کلمه)4 مقاله (2800 کلمه)6 مقاله (4200 کلمه)
لینک‌سازی داخلی
بررسی و ویرایش محتوا
حذف محتوای تکراری
گزارش تحلیلی و ماهانه از وضعیت سئوی سایت
سرعت
امنیت
بهینه‌سازی CSS
بهینه‌سازی JS
قیمت3.999.999تماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید

برای دریافت مشاوره رایگان حضوری یا آنلاین، جهت انتخاب سایت مناسب خود، با کارشناسان ما در ارتباط باشید